[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Wojewoda Podkarpacki, Śliwa, Kamiński i Krawczyk popierają Szewczyka

Wojewoda Podkarpacki, Śliwa, Kamiński i Krawczyk popierają Szewczyka

[adrotate group="5"]

Kandydaci na burmistrza miasta z I tury popierają Mariusza Szewczyka. Marek Kamiński, Krzysztof Krawczyk i Jarosław Śliwa, argumentują swoje decyzje tym, że startował on w wyborach jako kandydat bezpartyjny, a jego wiarygodność daje gwarancję rozwoju Dębicy.
Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska zaznacza, że Mariusz Szewczyk sprawdził się już jako dobry gospodarz miasta podczas powodzi w 2010 roku.

[adrotate group="10"]