[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Kolejny mural w Dębicy – Następne w planie

Kolejny mural w Dębicy – Następne w planie

[adrotate group="5"]

Czy Dębica stanie się miastem murali? Kolejne trzy malowidła pojawią się na blokach na osiedlu Słoneczne. Pierwszy budynek ozdobiony został wizerunkiem Adama Lazarowicza w listopadzie ubiegłego roku. Teraz czas na kolejnych bohaterów.

Murale upamiętniające wybitne postacie z naszego regionu to inicjatywa młodzieży z Towarzystwa Sokół i Dębickich Patriotów. Środki potrzebne na realizacje pomysłu pozyskali z Ministerstwa Obrony Narodowej w wysokości 18 tys. złotych.

[adrotate group="10"]