[adrotate group="5"]
Strona główna Region Gmina Dębica Międzynarodowy Bieg Wiosny 2015 w Gminie Dębica

Międzynarodowy Bieg Wiosny 2015 w Gminie Dębica

[adrotate group="5"]

Gmina Dębica już od kilku lat aktywnie włącza się w promocję zdrowego trybu życia i bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Polska Biega. W tym roku na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu odbyła się już XI edycja akcji. W biegu wzięli udział uczestnicy indywidualni oraz grupy zorganizowane. Na trasę wyruszyła także trzydziestoosobowa ekipa z zaprzyjaźnionego z Gminą Dębica, miasta Rudki na Ukrainie.

Po sportowych zmaganiach na placu obok Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu odbyła się impreza plenerowa. Na scenie zaprezentowały się zespoły artystyczne z Gminy Dębica oraz goście z Ukrainy. Majówkę zakończył koncert Zespołu SEKEND z Dębicy.

[adrotate group="10"]