Bardzo dziękujemy za wszystkie filmy przesłane w drugim etapie konkursu Koloratorium Śnieżki. Ich poziom przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Ostatecznie, po bardzo zaciętych obradach, komisja konkursowa wyłoniła Laureatów tegorocznej edycji konkursu.
Oto pełna lista wyróżnionych szkół:
Nagrody I stopnia – minilaboratorium o wartości 30 tys. złotych:
– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy
– Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach
– Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku
Nagrody II stopnia – minilaboratorium o wartości 15 tys. złotych:
– Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej
– Szkoła Podstawowa w Czarnej Wsi Kościelnej
– Publiczna Szkoła Podstawowa w Paszczynie
Nagroda III stopnia – minilaboratorium o wartości i 10 tys. złotych:
– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiu
– Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Dzierżona w Karłowicach
– Szkoła Podstawowa w Perłach
– Szkoła Podstawowa w Sudragach
– Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Kłoczewie
Gratulacje! Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaangażowanie nauczycielom oraz uczniom wszystkich zgłoszonych szkół. Wybór Laureatów był niezwykle trudny, pozostałym uczestnikom zabrakło naprawdę niewiele.
Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Koloratorium Śnieżki. Więcej szczegółów znajdziecie już niebawem na naszym fanpage’u.
Źródło: FFiL Śnieżka SA






