Co to było za widowisko! Wielka Gala na wielkie otwarcie! Podczas oficjalnej inauguracji wyremontowany dom kultury zapełnił się po brzegi zaproszonymi gośćmi. Nowe oblicze MORSÓW przypadło do gustu każdemu.
Po zapoznaniu się z odnowionym wnętrzem domu kultury przyszedł czas na musicalowo-operetkową ucztę. Na deskach Morsów wystąpili artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej w towarzystwie orkiestry i tancerzy. Ponad dwugodzinny koncert nie zaspokoił zgromadzonych w nowo wyremontowanej sali widowiskowej gości. Artyści z Ukrainy burzą oklasków i owacjami na stojąco zostali wywołani do bisowego popisu.
Odnowiony i unowocześniony obiekt cieszy oko i z pewnością będzie miejscem wielu wspaniałych wydarzeń. Inwestycja kosztowała ponad 15 mln złotych. Prawie 6 mln to dofinansowanie z Unii Europejskiej. Dodatkowo Rada Miejska przeznaczyła 1 mln na nowoczesną elewację.








