Trwa zażarta walka o głosy w ramach budżetu obywatelskiego Dębicy. Głosowanie, które odbywa się za pomocą Internetu budzetobywatelskidebicy.pl oraz w urzędzie miasta i punkcie informacyjnym na dworcu kolejowym cieszy się dużym zainteresowaniem. Chcąc poprzeć po jednym projekcie z dwóch kategorii należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer PESEL. Co jednak w sytuacji, gdy ktoś wykorzysta dane osobowe bez naszej zgody?
Do dębickiego urzędu miejskiego nie wpłynęły żadne informacje dotyczące nielegalnego wykorzystanie danych osobowych. Głosowanie trwa do niedzieli budzetobywatelskidebicy.pl. Ogłoszenie wyników 20 grudnia.






