Laureaci konkursów przedmiotowych, finaliści zmagań wojewódzkich, młodzi artyści oraz sportowcy odebrali wyróżnienia podczas miejskiego podsumowania osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych w Domu Kultury „Mors” w Dębicy.
W Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbyło się miejskie podsumowanie osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych uczniów lokalnych szkół podstawowych. Wyróżnienia i podziękowania od władz miasta odebrali laureaci konkursów przedmiotowych, finaliści zmagań wojewódzkich, młodzi sportowcy oraz artyści.
Dębica może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami uczniów. W finałowych zmaganiach udział wzięło 96 uczniów, z których 79 zdobyło prestiżowe tytuły — 22 laureatów i 57 finalistów.
Uroczystość była okazją do gratulacji, podziękowań oraz życzeń udanych wakacji po 10 miesiącach wytężonej pracy. Dla uczestników wydarzenia wystąpili między innymi Urszula Stachowicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy oraz grupa akrobatyczna ze Szkoły Podstawowej nr 5.





