[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Dębica nagrodziła najlepszych uczniów, sportowców i artystów

Dębica nagrodziła najlepszych uczniów, sportowców i artystów

[adrotate group="5"]

Laureaci konkursów przedmiotowych, finaliści zmagań wojewódzkich, młodzi artyści oraz sportowcy odebrali wyróżnienia podczas miejskiego podsumowania osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych w Domu Kultury „Mors” w Dębicy.

W Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbyło się miejskie podsumowanie osiągnięć naukowych, sportowych i artystycznych uczniów lokalnych szkół podstawowych. Wyróżnienia i podziękowania od władz miasta odebrali laureaci konkursów przedmiotowych, finaliści zmagań wojewódzkich, młodzi sportowcy oraz artyści.

Dębica może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami uczniów. W finałowych zmaganiach udział wzięło 96 uczniów, z których 79 zdobyło prestiżowe tytuły — 22 laureatów i 57 finalistów.

Uroczystość była okazją do gratulacji, podziękowań oraz życzeń udanych wakacji po 10 miesiącach wytężonej pracy. Dla uczestników wydarzenia wystąpili między innymi Urszula Stachowicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy oraz grupa akrobatyczna ze Szkoły Podstawowej nr 5.

[adrotate group="10"]