Strona główna Polecamy Nagroda Sapere Aude po raz drugi

Nagroda Sapere Aude po raz drugi

W tym roku po raz drugi Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy organizuje konkurs „Nagroda Sapere Aude” na pracę dyplomową związaną z ziemią dębicką. Swoje teksty mogą zgłaszać zamieszkali na stałe w powiecie dębickim absolwenci studiów wyższych I i II stopnia, którzy w roku akademickim 2015/2016 złożyli egzamin i obronili swoje prace.

Fundatorem nagród przyznawanych w dwóch kategoriach: „Najlepsza praca licencjacka/inżynierska” i „Najlepsza praca magisterska” jest Stefan Bieszczad – radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Prace można składać do 12 października bieżącego roku. Rozdanie nagród nastąpi w przeddzień Święta Niepodległości 11 Listopada.