„Żona do adopcji” na Sylwestra

reklama
Żona do adopcji

Miejski Ośrodek Kultury przygotował wyśmienitą propozycję teatralną na sylwestrowy wieczór. Na deskach Domu Kultury „Śnieżka” wystawiony zostanie spektakl „Żona do adopcji”, komedia omyłek pokazująca codzienne utarczki damsko-męskie, wyreżyserowana przez Jakuba Ehrlicha.

 

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.

Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Spektakl rozpocznie się o godz.19.30 w Domu Kultury „Śnieżka” MOK.

Bilety w cenie 50 zł będą do nabycia w kasie Domu Kultury „Śnieżka”.

Rezerwacje pod nr tel. 14 670 31 67.

W cenę została wliczona lampka szampana, którą będziemy wznosić toast za pomyślność w nadchodzącym roku.

Zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego, sylwestrowego dnia i wieczoru razem z nami!

źródło: MOK Dębica

 

źródło: UM Dębica