Zdobyli złoto, teraz inspirują innych. Mistrzowie Fryzjerstwa Artystycznego opowiadają o swojej pasji

Zdobyli złoto i inspirują innych. Ola Machnik i Gniewko Kuczyński zostali drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów na Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego OMC Hairworld 2019.Wywalczyli także medale indywidualne za 2 i 3 miejsce. Teraz zarażają swoją pasją. Odwiedzili szkołę Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych Zawodów w Dębicy, gdzie pierwsze szlify zdobywali podczas projektu „Moje nowe kwalifikacje” w siedzibie Educare et Servire, Fundacji Antoniego Kamińskiego.

Ola Machnik i Gniewko Kuczyński pokonali ponad 1400 zawodników. W Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego w Paryżu OMC Hairworld 2019 brały udział reprezentacje z 50 państw. Z pewnością do sukcesu przyczynił się udział w projekcie „Moje nowe kwalifikacje”. Trwał on  65 dni, co daje 600 godzin doskonalenia umiejętności. Finałem zajęć był uzyskany tytuł czeladnika.