Gniewko Kuczyński z Dębicy wicemistrzem świata we fryzjerstwie!

Źródło zdjęcia: fb Gniewko Kuczyński

Gniewomir Kuczyński już nie raz pokazał, że we fryzjerstwie nie ma sobie równych. To kolejny rok z rzędu, kiedy pochodzący z Dębicy zawodnik stanął na podium. Po raz pierwszy nagrodzono go w 2019. Razem z Olą Machnik zdobyli złoto i tytuł Mistrzów Świata Juniorów.

Od 10 do 12 września prawie 2 tysiące fryzjerów z całego świata rywalizowało ze sobą w Paryżu. Mistrzostwa Świata we Fryzjerstwie to prestiżowy konkurs organizowany przez OMC Hairworld, czyli jedną z największych organizacji skupiających stylistów.

Gniewomir odniósł sukces w dwóch kategoriach. Wraz z Tomaszem Sobocikiem oraz Katarzyną Jarzębską wywalczył czwarte miejsce w drużynowym Senior Gents Technical. Wicemistrzostwo zdobył pierwszego dnia zmagań w kategorii Senior Gents Creative Style („fryzura kreatywna”).

To kolejne zwycięstwo zawodnika z naszego regionu. Na co dzień Gniewomira można spotkać w jednym z dębickich salonów fryzjerskich.