Zaproszenie na Podkarpackie Forum Obywatelskie

reklama

Wtorek, 13 Październik 2020

Marszałek Województwa Podkarpackiego wraz z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych do uczestnictwa w „V Podkarpackim Forum Obywatelskim”, które odbędzie się 24 października 2020 r. o godzinie 9:00 w formie wideokonferencji.

Podkarpackie Forum Obywatelskie to cykliczne wydarzenie, które stanowi platformę wymiany informacji, doświadczeń i przyszłych kierunków działania z myślą o społeczeństwie obywatelskim. Forum jest również doskonałą okazją do dyskusji nad możliwością podejmowania wspólnych działań przez organizacje pozarządowe i samorządy.

Głównym tematem obrad będzie współpraca administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi w ramach „Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2020-2030” realizowanego przez Narodowy Instytutu Wolności. Podczas forum odbędą się również szkolenia pt. „RODO w mojej organizacji” oraz „Jak rozliczyć się przez rezultat”.

Transmisja ,,V Podkarpackiego Forum Obywatelskiego” dostępna będzie za pośrednictwem serwisu YouTube, zaś wszyscy zainteresowani dyskusją zostaną zaproszeni do oglądania wydarzenia przez główną stronę internetową samorządu województwa podkarpackiego www.podkarpackie.pl (zakładka: Biuro Prasowe/Transmisje).

 

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/10/zaproszenie-na-podkarpackie-forum-obywatelskie