Zapisy do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 5/GZ/23 Wójta Gminy Dębica z dnia 17 stycznia 2023r. składanie wniosków o przyjęcie do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Dębica odbywa się od 13 lutego 2023r. do 20 lutego 2023r.

Kryteria dla drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia tych kryteriów określone są w Zarządzeniu Nr 5/GZ/23 Wójta Gminy Dębica z dnia 17 stycznia 2023r.

Szczegóły rekrutacji (w tym oferta przedszkoli, wniosek o przyjęcie do przedszkola, wymagane dokumenty) są podane na stronach internetowych poszczególnych szkół  oraz na stronie: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminadebica

Pliki do pobrania

Zarządzenie nr 5/GZ/23 Wójta Gminy Dębica z dnia 17 styczeń 2023r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2023/2024 do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Dębica oraz określenia kryteriów rekrutacji na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, ustalenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zapisy-do-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych-3076.html