Zakończenie Wakacji i Sezonu Kąpielowego z Firmą Lerg S.A.

Niezapomniana Impreza Pełna Zabawy i Rozrywki. Czas nieubłaganie biegnie, a lato chyli się ku końcowi. Jednak zamiast smucić się z powodu zbliżającego się września, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Gmina Dębica, Akademia Piłkarska Gminy Dębica "Chemik Pustków" , Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Sołtys i Rada Sołecka Pustkowa-Osiedla wraz z Firmą Lerg mają dla Was coś wyjątkowego i niezwykle radosnego.  1 września na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu odbędzie się spektakularne wydarzenie, które zakończy wakacje i sezon kąpielowy na basenach zewnętrznych w niezapomniany sposób. Od godziny15:00 wszyscy uczestnicy będą mogli cieszyć się pełnym wachlarzem atrakcji, które zapewnią doskonałą zabawę dla każdego

Zabawa dla Dzieci i Dorosłych:

Organizatorzy zadali sobie trud, by stworzyć niezwykłą atmosferę pełną radości i rozrywki. Dla wszystkich przygotowano aż 8 darmowych dmuchanych zamków i zjeżdżalni, które zapewnią nieograniczoną dawkę skoków, śmiechu i adrenaliny,
Namiot paintballowy Arpi Paintball,
Ponadto, nie zabraknie słodkich i pysznych smakołyków – wata, popcornu, a także balonów, które dodadzą koloru i magii całej imprezie.
Stoisko Bonne Sante Dębica – Gabinety Dietetyczne przeprowadzi konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz podzieli się przepisami na zdrowe i smaczne dania dla najmłodszych. Niezwykle ciekawa będzie również degustacja zdrowych soków, która pozwoli posmakować różnorodnych i orzeźwiających napojów.
Nauka, Zabawa i Rozwój: Jeśli chcesz wykorzystać ten dzień nie tylko na zabawę, ale także na naukę i rozwijanie swoich umiejętności, to masz ku temu doskonałą okazję. Stoisko Szkoły Nauki Języka Angielskiego przygotuje zapisy na lekcje pokazowe, dzięki którym można odkryć fascynujący świat języków obcych. To nie tylko okazja do nauki, ale także do poznania ciekawych ludzi i zyskania nowych przyjaciół.
Magiczne Animacje: Niezaprzeczalnie Lady Fama wniesie do imprezy wyjątkową dawkę magii i animacji. Piosenki, zabawy, tańce, konkursy, malowanie włosów, kolorowe baloniki, słodkie cukierki – to tylko część tego, co czeka na uczestników. A co powiesz na prawdziwe disco w śniegu, bańkach mydlanych i mglistym tle? To prawdziwa uczta dla zmysłów i gwarancja niezapomnianych wspomnień!

 

Magiczne Zakończenie Dnia: Ostatni Film Kina Letniego. Jeśli myślałeś, że niesamowita zabawa na "Zakończeniu Wakacji i Sezonu Kąpielowego z Firmą Lerg" skończy się o zachodzie słońca, to mamy dla Ciebie niespodziankę! O godzinie 21:00 na wielkim ekranie Kina Letniego zostanie wyświetlony ostatni film tego sezonu, i to w naprawdę wyjątkowym stylu. Tym razem będziesz miał okazję zanurzyć się w magiczną atmosferę filmu "Kot w Butach: Ostatnie Życzenie".

Nie ma lepszego sposobu na podsumowanie dnia pełnego radości, rozrywki i wspólnych chwil niż spędzenie wieczoru na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyjaciół i rodziny, podziwiając widowiskowy film. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników przygód, humoru i magii kina animowanego.

Zapamiętaj tę datę ! 1 września na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, od godziny 15:00, odbędzie się niepowtarzalna impreza "Zakończenie Wakacji i Sezonu Kąpielowego z Firmą Lerg".

To wydarzenie pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych, które pozwoli zakończyć lato w wyjątkowy sposób.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zakonczenie-wakacji-i-sezonu-kapielowego-z-firma-lerg-sa-3545.html