Top Gun: Maverick w Braciejowej

Już 31 sierpni br. Mobilne Kino Letnie Gminy Dębica w Braciejowej. 
Zapraszamy na niezapomnianą noc pod gwiazdami w Braciejowej – 31 sierpnia o godzinie 20:30 na placu przy Domu Kultury w Braciejowej (Remiza OSP Braciejowa ) rozpocznie się wyjątkowe kino letnie, podczas którego będziemy mieli okazję przenieść się w świat emocji, przygód i adrenaliny. Kolejny raz na wielkim ekranie będzie można zobaczyć film – "TOP GUN Maverick" 
To niepowtarzalna okazja, by ponownie wcielić się w rolę legendarnego pilota – Mavericka. Powróćmy do świata szybkich samolotów, niesamowitych manewrów i niezwykłej dawki emocji. Sequel kultowego filmu "TOP GUN" obiecuje nam jeszcze więcej widowiskowych akcji, poruszającej fabuły i niezapomnianych momentów.
Kino letnie to nie tylko filmowa uczta, ale także wspaniała atmosfera, pod gwiazdami, w otoczeniu przyjaciół i rodziny, będziemy mogli wspólnie delektować się kinowym doświadczeniem i oddać się magii kina na świeżym powietrzu.
Warto przyjść wcześniej, aby znaleźć najlepsze miejsce i zabrać ze sobą kocyk, aby w pełni cieszyć się wygodą i komfortem podczas seansu.
Dla wszystkich darmowy popcorn.
Serdecznie zapraszamy.
Mobilne Kino Letnie współfinansowane ze środków Gminy Dębica w ramach Otwartego Konkursu Ofert.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/top-gun–maverick-w-braciejowej-3544.html