Zajęcia Wakacyjne w Stobiernej

W dniach 09-12 lipca 2019r odbyły się zajęcia wakacyjne w Bibliotece w Stobiernej we współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej.
Dzięki temu że pogoda się udała dzieci mogły aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w grach i zabawach. Dzieciom dużą radość sprawiły gry tj. gra w zbijanego balonami wodnymi, tory przeszkód ,rzucanie do celu.
Kolejne dni były równie atrakcyjne, dzieci mogły wykazać się zdolnościami manualnymi tworząc ramki na zdjęcia w których umieścili wspólne fotografie z zajęć wakacyjnych.
Trzeciego dnia uczestnicy brali udział w plenerowym malowaniu krajobrazów. Dzięki temu że wykorzystano do tego sztalugi, dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi malarze, a każda ich praca została nagrodzona.
Ostatni dzień przyniósł wiele kolorów i radości , gdyż został zorganizowany „Mini Festiwal Kolorów”. Przy muzyce i tańcach dzieci wyrzucały kolorowy puder Holi, który wywołał wśród uczestników wielką euforię. Podczas trwania festiwalu można było do woli zajadać się watą cukrowa oraz popcornem.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zajecia-wakacyjne-w-stobiernej-983.html