Zajęcia wakacyjne w Bibliotece Publicznej w Paszczynie- lipiec

W dniach 08.07 -12.07.2019r. w Bibliotece Publicznej w Paszczynie odbywały się zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży.

 Wśród oferty jaką przygotowała biblioteka znalazły się zajęcia plastyczno-literackie „ Dlaczego kocham swoje miejsce na Ziemi” –  pogadanka na temat swojej miejscowości oraz jak dbać o środowisko naturalne. W kolejnym dniu zostały wykonane piękne kolorowe witraże, nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu. Drugiego dnia zajęć mieliśmy przyjemność gościć  również Panią Renatę Urban, nauczycielkę języka polskiego. Wszystkim uczestnikom zajęć najbardziej przypadł do gustu dzień kulinarny, w którym upiekliśmy pyszne gofry z dżemem, bitą śmietanką i owocami.

Wypełnieniem każdych zajęć była rywalizacja w grach planszowych i innych grach zespołowych, która dostarczyła zebranym wiele pozytywnych emocji.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Halinie Baran – Liderce Klubu Seniora, za pomoc i sponsorowanie zajęć kulinarnych.

Spotkania w bibliotece pozwoliły na miłe i ciekawe spędzenie wolnego czasu, uczyły współpracy w grupach oraz nawiązywaniu nowych znajomości. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez bibliotekarkę.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zajecia-wakacyjne-w-bibliotece-publicznej-w-paszczynie–lipiec-976.html