Zabawa Mikołajkowa

reklama

10 grudnia w Domu Kultury w Nagawczynie odbyła się "Zabawa Mikołajkowa" dla podopiecznych Domu Dziecka "Hanka" oraz wolontariuszy z Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica.

Pierwszym punktem uroczystości był koncert okolicznościowy przygotowany przez Panią Ewelinę Krawiec i je uczniów z zajęć muzycznych pod nazwą "Muzykomania", którzy na co dzień uczą się śpiewu w Domu Kultury w Nagawczynie. Następnie na sceną wkroczył Św. Mikołaj wraz z pomocnikami, który przekazał podopiecznym Domu Dziecka "Hanka" prezenty przygotowane przez następujące placówki:

PSP w Nagawczynie, PSP w Latoszynie, PSP w Gumniskach, ZS w Podgrodziu, Niepubliczne Przedszkole "Akademia Maluszka" w Nagawczynie oraz Niepubliczne Przedszkole "Zakętek Malucha w Brzeźnicy"

Nie zabrakło również  animacji dla dzieci i smakołyków   przygotowanych przez Firmę "Maniaimprezowania", której w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.

Ostatnim punktem zabawy była wspólna dyskoteka integracyjna dla wolontariuszy zrzeszonych w Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica zorganizowana przez Zarząd Młodzieżowej Rady Gminy Dębica w składzie: Aleksandra Sternik, Julia Pyzińska, Damian Gąsiorek. 

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację mikołajkowej zabawy serdecznie dziękujemy i gratulujemy inicjatywy.

Opiekun: Agata Wiater Radna Gminy Dębica

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/zabawa-mikolajkowa-1288.html