Za parking w Dębicy zapłacisz w aplikacji mPay

Od 1 marca mieszkańcy Dębicy mogą szybko i wygodnie zapłacić za parkowanie przy pomocy kolejnej mobilnej aplikacji. Jest to możliwe dzięki darmowemu narzędziu mPay. Od listopada 2020 r. w Dębicy można korzystać także z aplikacji Pango.

To dobra informacja dla mieszkańców, bo znika problem odliczania drobnych czy szukania parkometru. Nie trzeba również wracać do samochodu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji mPay wszystkie czynności związane z płatnością można wykonać w ciągu kilku sekund, nawet bez wychodzenia z pojazdu.

Dodatkowym atutem w dobie pandemii, jest to, że nie ma konieczności kontaktu z ogólnodostępną infrastrukturą w postaci parkomatów. To wyraz dodatkowej dbałości władz miasta o bezpieczeństwo mieszkańców.

Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play, App Store i Huawei App Gallery.

Opcję płatności za parkowanie znajdziemy w mPay w zakładce „Produkty i usługi”. Następnie wybieramy „Parkowanie” i realizujemy płatność.

Niewątpliwym atutem aplikacji mPay jest specjalna mapa, wskazująca kierowcy, w której strefie aktualnie się znajduje i jaki cennik go obowiązuje.

Użytkownicy  mPay oprócz regulowania należności za parking, mogą również: doładować telefon lub gry, opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, nadać przesyłkę kurierską, czy realizować szybkie przelewy. Ponadto skorzystają z wielu innych, pomocnych na co dzień funkcjonalności.

Źródło: https://debica.pl/za-parking-zaplacisz-w-aplikacji-mpay/