Wystąpili w Amfiteatrze w Latoszynie Zdroju

W minioną niedzielę w Latoszynie Zdroju odbył się Ad Sanitatem Dziecięcy Przegląd Piosenki Religijnej. Tego wieczoru można było wysłuchać także koncertu zespołu „Jedno”.

Podczas wydarzenia swoje zdolności muzyczne zaprezentowali:

Lena Ciara, wykonując ”Chwalę Ciebie Panie” i „Jesteś Królem”. Opiekunem artystycznym Leny jest pani Agata Chciuk-Rokosz.

Rodzeństwo Marlena, Dominik, Weronika, Kuba Jędrzejczyk wraz z mamą Magdaleną wykonując: „Wśród tylu dróg” i „Ty co nie zwątpiłaś nigdy”.

Lilia Snuzik-Śliwa, która jest uczennicą Pani Eweliny Krawiec w Studiu Wokalnym Muzykomania w Nagawczynie. Lilia zaprezentowała „Kolędę Warszawską” i „Jesteś”.

Swoje umiejętności, wykonując „Spieszmy się kochać ludzi”, zaprezentowała też Antonina Barnaś, której opiekunem artystycznym jest pan Grzegorz Stec.

Natalia Drąg wystąpiła z repertuarem „Maryjo Śliczna Pani” oraz „Błogosławieni Miłosierni”. Jej opiekunem artystycznym jest pani Agata Chciuk-Rokosz.

Na scenie można było także usłyszeć uczennicę Pani Eweliny Krawiec z Muzykomanii w Nagawczynie – Julię Staroń. Wykonała ona „Schowaj mnie” i „Jesteś Królem”.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, w tym uczestnikom oraz ks. Bartoszowi Chęćkowi, który wraz z zespołem „Jedno” poprowadził Wieczór Uwielbienia.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/wystapili-w-amfiteatrze-w-latoszynie-zdroju-3653.html