Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego online pt. ,,Witraż Wielkanocny” pod Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie

Przedmiotem Konkursu były prace plastyczne o tematyce wielkanocnej (zwyczaje ludowe, baranki, pisanki, palmy ,zajączek, koszyczek wielkanocny, motywy świąteczne i inne),  wykonane z kolorowej bibuły techniką witrażu. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Żyrakowie, a koordynatorem Pani Barbara Różańska.

Na konkurs wpłynęło ogółem 188 prac z województwa podkarpackiego. Komisja dokonała oceny prac w poszczególnych kategoriach – biorąc pod uwagę pomysłowość i staranność w wykonaniu pracy.

Komisja w składzie:

Aneta Domaradzka – Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie

Anna Glinka – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie

Robert Paleczny – Wicedyrektor Zespołu  Szkół w Żyrakowie

po dokonaniu przeglądu prac nadesłanych online, przyznała następujące miejsca   i wyróżnienia:

 

 KATEGORIA I – klasy I-III

I miejsce – Oliwia Cygan, kl.III ZS Bobrowa, nauczyciel Barbara Kula

I miejsce – Aurelia Salomon, kl. II SP Niechobrz , nauczyciel Małgorzata Świder

I miejsce – Maja Baszczuk, kl. II SP Nr 6 Dębica, nauczyciel Halina Brotoń

II miejsce – Wiktoria Pietrucha, kl. II SP Góra Motyczna, nauczyciel Barbara Dziedzic – Gągol

II miejsce – Mikołaj Skowron, kl. III SP Bobrowa,  nauczyciel Barbara Kula

II miejsce – Milena Rak, kl. III SP Nr 2 Niechobrz, nauczyciel Lucyna Michalik

III miejsce – Jan Szady, kl. III SP nr 11 Mielec, nauczyciel Dorota Chomiuk i Iwona Dusza

III miejsce – Izabela Strzałka, kl. II SP Góra Motyczna, nauczyciel Barbara Dziedzic – Gągol

III miejsce – Franciszek Maroń, kl. I Społeczna SP Nr1 Rzeszów , nauczyciel Anna Czyrek

Wyróżnienie – Inez Dymek, kl.III Językowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School w Dębicy

Wyróżnienie – Aldona Kurczyk, kl. III  ZS Bobrowa, nauczyciel Barbara Kula

Wyróżnienie – Zuzia Lew,  kl. III SP Nr 5 Rzeszów, nauczyciel Anna Sowiźrał i Małgorzata Stopyra

Wyróżnienie – Franciszek Kozek, kl. II SP Krzywa , nauczyciel Anita Idzik

Wyróżnienie – Wojciech Rogowski, kl. I SP Mokre , nauczyciel Alicja Derlęga

 KATEGORIA II – klasy IV-VI

I miejsce – Emilia Duduś, kl. IV Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Leżajsk, nauczyciel Małgorzata Czyż-Czerwonka

I miejsce – Emilia Sujdak, kl. IV SP Góra Motyczna, nauczyciel Barbara Hajdoń

I miejsce – Antoni Radzik, kl. IV SP Nr 12 Dębica, nauczyciel Jolanta Wójcik

II miejsce – Karolina Sadowska, kl. V SP Żyraków, Nauczyciel Barbara Różańska

II miejsce – Kinga Skarbek, kl. VI  SP Nr 2 Dębica, nauczyciel Elżbieta Pyzik

II miejsce – Justyna Warzocha, kl. V SP NR 2 Niechobrz, nauczyciel Małgorzata Świder

III miejsce – Hanna Wilk, kl. V ZS Żyraków, nauczyciel Barbara Różańska

III miejsce – Milena Baszczuk,  kl. VI SP Nr 6 Dębica, nauczyciel Jolanta Dębowska

III miejsce – Alan Ząbczyk, kl. V SP Nr 1 Bratkowice, nauczyciel Ewa Pijar

Wyróżnienie – Gabriela Moskal, kl. V SP w Żyrakowie, nauczyciel Barbara Różańska

Wyróżnienie – Wiktoria Róg, kl. V SP Nr 2 Niechobrz, nauczyciel Małgorzata Świder

Wyróżnienie – Wiktoria Brandys, kl. V SP Krzywa, nauczyciel Joanna Dyło

Wyróżnienie – Martyna Lew, kl. V SP Nr 5 Rzeszów, nauczyciel Urszula Moskwa i Małgorzata Stopyra

Wyróżnienie – Aleksandra Darłak, kl. V SP Nr 5 Dębica, nauczyciel Anna Pyrchla

 

KATEGORIA III – klasy VII – VIII

I miejsce – Julia Lipińska, kl. VIII, SP Nr 5 Dębica, nauczyciel Anna Pyrchla

I miejsce – Martyna Krzyżanowska, kl. VIII Nr 5 Dębica

I miejsce – Nadia Kardyś, kl. VII SP Nr 10 Dębica,  nauczyciel Elżbieta Pyzik

II miejsce – Bartłomiej Pelc, kl. VIII SP w Wólce Hyżneńskiej, nauczyciel Teresa Blecharczyk

II miejsce – Eliza Kapica, kl. VII SP Rudna Wielka, nauczyciel Marta Urban

II miejsce – Liliana Dyło, kl. VIII SP Nr 2 Sędziszów Małopolski, nauczyciel Halina Dyło

III miejsce – Anna Wąchadło, kl. VIII SP Rudna Wielka, nauczyciel Marta Urban

III miejsce – Emilia Skoczek, kl. VIII SP Nr 3 Sędziszów Małopolski, nauczyciel Patrycja Idzik

III miejsce – Liliana Pałęcka, kl. VIII SP Krzywa , nauczyciel Joanna Dyło

Wyróżnienie – Gabriel Wójcik, kl. VII Szkoła Mistrzostwa Sportowego Dębica, nauczyciel Anna Pyrchla

Wyróżnienie – Sara Szeliga kl. VIII SP Krzywa , nauczyciel Joanna Dyło

Wyróżnienie – Maja Brońska kl. VII SP Nr 1 Sanok, nauczyciel Lucyna Mierzwa

Wyróżnienie – Maja Gotkowska kl. VII Społeczna SP Nr 1 w Rzeszowie, nauczyciel Anna Czyrek

Wyróżnienie – Karol Jasiński kl. VII SP Krzywa, nauczyciel Joanna Dyło

Serdecznie gratulujemy Laureatom!

 

Nagrody w konkursie ufundowali: Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie,  Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie oraz anonimowi sponsorzy.

 

Ze względu na zaplanowany wcześniej charakter online konkursu nagrody i dyplomy można odebrać z sekretariatu Zespołu Szkół w Żyrakowie od dnia 05 maja 2022 r. w godzinach od 8.00 – 15.00.

Źródło: https://gminazyrakow.pl/2022/04/22/wyniki-wojewodzkiego-konkursu-plastycznego-online-pt-witraz-wielkanocny-pod-honorowym-patronatem-podkarpackiego-kuratora-oswiaty-w-rzeszowie/