Wyjątkowy, magiczny, klimatyczny. Koncert zespołu “Dorośli”

Wyjątkowy, kolorowy, klimatyczny. Taki był koncert zespołu “Dorośli” w malowniczej Osadzie Słowiańskiej nad brzegiem Zalewu w Strzegocicach. To był wieczór pełen muzyki, magii i kultury. A to wszystko w otoczeniu mistycznej atmosfery. Współorganizator wydarzenia: Gmina Pilzno. Partner: Dom Kultury w Pilźnie.

Podczas tego wyjątkowego koncertu akustycznego, zespół “Dorośli” zabrał nas w muzyczną podróż pełną pięknych melodii i tekstów. Na miejscu czekał również “Słowiański Stół”, gdzie za niewielką kwotę można było skosztować autentycznych słowiańskich przysmaków przygotowanych przez Randkę i Samboję. Ćmina w “Chacie Widzącej” opowiadała o tajemniczych ziołach i magicznym świecie, podczas gdy przy ognisku zapalono pochodnie, by uczcić magię Osady i kończące się lato. Na kramiku była możliwość zakupu płyt zespołu “Dorośli” i pamiątek z Osady, aby zabrać ze sobą wspomnienie tego wyjątkowego wieczoru.

Grupa “Dorośli” powstała w 2018 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (gitara, mandolina, głos). W skład zespołu wchodzi także Izabela Lamik (wiolonczela, bas, głos) oraz Janek Winiarski (gitara elektryczna). “Dorośli” to akustyczny, piosenkowy projekt wpisujący się w nurty slow-life, altcountry oraz new folk. Tworzą intymną, kameralną atmosferę na koncertach zachwycają świetnym kontaktem z publicznością przekazują.

 

Na podstawie tekstu: pilzno.um.gov.pl