Wyjątkowy koncert nad brzegiem Zalewu w Strzegocicach już dziś

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się już dziś w malowniczej Osadzie Słowiańskiej nad brzegiem Zalewu w Strzegocicach. Koncert zespołu “Dorośli” w otoczeniu mistycznej atmosfery, otwartego niebiletowanego wydarzenia, zapowiada się jako niezapomniana noc pełna muzyki, magii i kultury. Godzina: 18:00 – 22:00. Miejsce: Osada Słowiańska, nad Zalewem Strzegocice.

Podczas tego wyjątkowego koncertu akustycznego, zespół “Dorośli” zabierze nas w muzyczną podróż pełną pięknych melodii i tekstów. Na miejscu czekać będzie również “Słowiański Stół”, gdzie za niewielką kwotę będzie można skosztować autentycznych słowiańskich przysmaków przygotowanych przez Randkę i Samboję. Ćmina w “Chacie Widzącej” opowie o tajemniczych ziołach i magicznym świecie, podczas gdy przy ognisku zapalimy pochodnie, by uczcić magię Osady i kończące się lato. Na kramiku będzie możliwość zakupu płyt zespołu “Dorośli” i pamiątek z Osady, aby zabrać ze sobą wspomnienie tego wyjątkowego wieczoru.

Zespół: Grupa “Dorośli” powstała w 2018 roku z inicjatywy Igora Spolskiego (gitara, mandolina, głos). W skład zespołu wchodzi także Izabela Lamik (wiolonczela, bas, głos) oraz Janek Winiarski (gitara elektryczna). “Dorośli” to akustyczny, piosenkowy projekt wpisujący się w nurty slow-life, alt country oraz new folk. Tworzą intymną, kameralną atmosferę na koncertach zachwycają świetnym kontaktem z publicznością przekazują muzykę, która daje wytchnienie, poczucie bliskości i bezpieczeństwa.

Współorganizatorzy i Partnerzy: Gmina Pilzno: Współorganizator wydarzenia. Gmina Pilzno aktywnie wspiera kulturę i inicjatywy społeczne, zachęcając do odkrywania piękna swoich terenów. Dom Kultury w Pilznie: Partner wydarzenia, Dom Kultury pełni kluczową rolę w organizowaniu kulturalnych wydarzeń w gminie, wspierając rozwój artystyczny i społeczny.