Wycieczka rowerowa z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia – start o godz. 16.00 spod Ratusza

Rower

Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców Dębicy na pierwszą w tym sezonie wycieczkę rowerową. Już jutro, w sobotę 5 sierpnia amatorzy dwóch kółek będą mieli okazję przemierzyć liczącą około 35 kilometrów trasę z Dębicy do Czarnej i z powrotem.

Wycieczka rowerowa  z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia - start o godz. 16.00 spod Ratusza Wycieczka rowerowa  z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia - start o godz. 16.00 spod Ratusza Wycieczka rowerowa  z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia - start o godz. 16.00 spod Ratusza Wycieczka rowerowa  z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia - start o godz. 16.00 spod Ratusza Wycieczka rowerowa  z Burmistrzem już jutro, 5 sierpnia - start o godz. 16.00 spod Ratusza

Start wycieczki będzie miał miejsce o godz. 16.00  spod Urzędu Miejskiego w Dębicy ul. Ratuszowa 2.  Trasa przejazdu będzie wiodła po płaskim terenie,  głównie drogą asfaltową, w przeważającej części po terenie leśnym przez  Dębicę (Al. Jana Pawła II), Rędziny, Grabiny, Głowaczową, Golemki do Czarnej. Celem wycieczki rowerowej będzie  Park Rekreacyjny w Czarnej w którym na uczestników będą czekać niespodzianki.  Powrót do Dębicy zaplanowany został między godziną 19.00 a 20.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

źródło: UM Dębica