„Wieczór Panieński Plus” już za miesiąc!

Komedia Marcina Szczygielskiego zawita do Dębicy! 16 września na deskach Domu Kultury Mors wystawią „Wieczór Panieński Plus”.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Taki wieczór panieński może zdarzyć się w Dębicy tylko raz…

– dwie godziny doskonałej rozrywki

Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, pełną humoru i niespodzianek – „Wieczór panieński plus”.

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Spektakl wyreżyserowany przez Marię Seweryn gwarantuje dwie godziny doskonałej zabawy.

Na scenie zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Katarzynę Skrzynecką, Annę Iberszer,  Wiktorię Gąsiewską, Tomasza Bednarka, Marka Kaliszuka.

WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS,  w reż. Marii Seweryn,

DĘBICA, 16 września br. (piątek), godz. 19.00,

Dom Kultury MORS, ul. Sportowa 28

scena z: Katarzyna Skrzynecka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

 Bilety, w cenie 110 zł, można nabyć:

– w kasie DK MORS, tel. 14 680 93 63

– on line, na: www.kupbileck.pl , www.biletna.pl

Rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA