Zakończył się cykl przedsięwzięć edukacyjno-kulturalnych z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Obchody rozpoczęły się 23 lutego wielkim koncertem patriotycznym pod nazwą „WASZEJ PAMIĘCI ŻOŁNIERZE WYKLĘCI”. Wystąpił Tadek Firma Solo wraz z chórem i orkiestrą Passionart oraz młodzieżowa grupa SAFO z Dębicy.Uroczystości patriotyczno-religijne, pokazy filmów dokumentalnych oraz zajęcia edukacyjne dla młodzieży dały świadectwo o narodzie i pamięci o Wyklętych, która budzi się po latach. W ramach obchodów odprawiona została Msza Święta ku pamięci bohaterów oraz ceremoniał patriotyczno- religijny na cmentarzu wojskowym.
Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci
[adrotate group="5"]
[adrotate group="10"]






