[adrotate group="5"]
Premiera reportażu „NIEZŁOMNI – żołnierze podziemia antykomunistycznego z ziemi dębickiej” odbyła się podczas koncertu „WASZEJ PAMIĘCI ŻOŁNIERZE WYKLĘCI” inaugurującego dębickie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Reportaż powstał przy współpracy z Światowym Związkiem Żołnierzy AK Środowiskiem 5 PSK AK
[adrotate group="10"]






