[adrotate group="5"]
Ponad 20 dzieci z III klasy Zespołu Szkół z Podgrodzia wzięło udział w zajęciach żonglowania. Warsztaty żonglowania – gimnastyka dla umysłu są pierwszą taką inicjatywą realizowaną w szkole na podkarpaciu. Podczas cyklicznych zajęć dzieci nauczą się m.in. chodzić na szczudłach oraz opanują inne techniki oraz umiejętności wykorzystywane w cyrku. Uczniowie będą uczyć się na talerzach, chustkach, piłkach, flowersticki oraz diabolo.
[adrotate group="10"]






