VII EDYCJA KONKURSU DLA FIRM „PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI”

Zapraszamy do udziału w 7. edycji prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm "Przedsiębiorstwo Przyszłości". W naszym Konkursie przyznajemy certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. W ten sposób promujemy liderów polskiego biznesu.

Na zgłoszenia w tegorocznej edycji Konkursu czekamy do 29 stycznia 2021 r.

Szczegóły na stronie Konkursu: https://przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl/

"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Konkurs Jakości, w którym wyróżniamy firmy cechujące się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty "Przedsiębiorstwo Przyszłości" zdobywają corocznie liderzy rynku - firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.

JEŚLI TWOJA FIRMA JEST NOWOCZESNA, KREATYWNA, INWESTUJE W WIEDZĘ I INNOWACJE – ZGŁOŚ JĄ DO KONKURSU!

Program ma charakter otwarty – może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, VII edycji Programu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" ogłosimy wiosną 2021 roku podczas Gali Finałowej w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. 

W Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na Certyfikat mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

Dodatkowe informacje na stronie Programu: https://przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl/

Kontakt z Organizatorem: certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/vii-edycja-konkursu-dla-firm-przedsiebiorstwo-przyszlosci-1928.html