[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica VI kolejka Dębickiej Ligii Szóstek dedykowana była kibicom

VI kolejka Dębickiej Ligii Szóstek dedykowana była kibicom

[adrotate group="5"]

Półmetek rozgrywek DLS. VI kolejka Dębickiej Ligii Szóstek dedykowana była kibicom. Docenione zostały przede wszystkim  panie, które sukcesywnie co środę przychodzą dopingować swoich przyjaciół, chłopaków, narzeczonych i mężów. Wszyscy fani zgodnie podkreślali, że cotygodniowe spotkania na Euroboisku to świetna sprawa.

W II sezonie Dębickiej Ligi Szóstek wystartowało 6 drużyn. Co środę, na Euroboisku o pierwszy plac zacięcie walczą: Onduline Mielec, Orły, Angry Goats, Szyszkofisze i Karp, FC Nikt Mnie Nie Chce, a także Fan Sport Team. Kto zdobędzie puchar i tytuł mistrza? Wszystko okaże się w listopadzie, podczas finału.

[adrotate group="10"]