Onduline mistrzem, Angry Goats drugie, Fan Sport Team trzecie miejsce. Tak wygląda podium II edycji Dębickiej Ligii Szóstek. Padł ostatni gol X kolejki DLS. Co środę, na Euroboisku spotykali się fani piłki nożnej i ruchu na świeżym powietrzu.
Cotygodniowe spotkania na Euroboisku zainicjowane przez Mateusza Pyskatego wsparło Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a także lokalne firmy.
W tej edycji DLS na murawie rywalizowało 90 zawodników. Rozegrano 30 spotkań, co daje łącznie 1500 minut na boisku. W sumie padło 299 bramek. Sędziowie wręczyli 6 żółtych kartek i 2 czerwone. Zakończył się II sezon Dębickiej Ligi Szóstek, ale jak zapowiedzieli organizatorzy – nie ostatni.





