Uzdrowisko Latoszyn bije rekordy frekwencji i dziękuje swoim klientom! W każdy weekend odnotowuje większą liczbę kuracjuszy korzystających z oferty obiektu. 2 tygodnie temu Basen Leczniczy odwiedziło 276 osób, a 18 lutego aż 374! „Wasze wsparcie napawa nas ogromną dumą i motywuje do dalszego doskonalenia naszych usług” – czytamy na stronie Uzdrowiska.
„Na naszym basenie panie kasjerki przyjmują Was z szerokim uśmiechem i służą pomocą na każdym kroku! Ich serdeczność i zaangażowanie sprawiają, że każda wizyta u nas jest jeszcze przyjemniejsza. Zespół konserwatorów dba o najwyższą jakość wody, zapewniając Wam komfort i bezpieczeństwo podczas każdej wizyty. A panie sprzątające? Uwijają się jak mrówki, aby zapewnić Wam czystość i porządek. Dziękujemy wszystkim naszym klientom, partnerom i sympatykom za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Dziękujemy, że jesteście z nami!” – Uzdrowisko Latoszyn.







