Urząd Miejski – szczególne zasady funkcjonowania

reklama

W trosce o bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i pracowników Urzędu Miejskiego oraz jednostek organizacyjnych Gminy, obowiązują szczególne zasady funkcjonowania poszczególnych placówek. Mianowicie:

1. Planujesz wizytę w celu załatwienia sprawy urzędowej w Urzędzie Miejskim bądź jednostce organizacyjnej? Zadzwoń (nr tel. 14 680 77 20) wcześniej, by ustalić czy załatwienie sprawy wymaga osobistego stawiennictwa. W związku ze stanem epidemii wiele spraw można zrealizować bez wychodzenia z domu,

2. Pracownicy Urzędu Miejskiego w Pilźnie oraz podległych jednostek wykonują swoje obowiązki na bieżąco, pomimo ograniczonego kontaktu z mieszkańcami. Bezpośredni kontakt został ograniczony w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa.

3. Do odwołania zawieszono przyjęcia interesantów przez Burmistrza Pilzna w sprawie skarg i wniosków oraz poszczególnych referatów Urzędu Miejskiego w Pilźnie.

Dodatkowo:

4. W budynkach użyteczności publicznej obowiązują szczególnie ostre zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie zachowania odległości pracowników i stosowania środków dezynfekcji.

5. Przystanki autobusowe, jak i inne miejsca szczególnie uczęszczane są systematycznie odkażane. 

6. Opracowano i wdrożono procedury związane z zabezpieczeniem odbioru odpadów i dostaw wody.

Przepraszamy za niedogodności, które są nieuniknione w walce z rozwojem epidemii. Dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie się do apeli.

Źródło: http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/urzad-miejski-szczegolne-zasady-funkcjonowania