Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego

Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego 2023

7 drużyn wzięło udział w XXII Turnieju Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Rozgrywki odbyły się w sobotę 3 grudnia 2022 r. na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy.

Siatkarskie zmagania rozpoczął występ taneczny przygotowany przez uczennice Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy oraz pokaz artystyczny w wykonaniu: Martyny Kuczery, Katarzyny Kopali i Emilii Bieszczad.

W turnieju zagrały drużyny z następujących szkół: Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Dębicy, Zespół Szkół nr 2 w Dębicy, Szkoła Podstawowa Weldon School w Dębicy, I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy oraz mieszana drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy. Gościnnie zagrały drużyny Starostwa Powiatowego w Dębicy.

W turnieju zwyciężyła drużyna WISŁOKA przyjaciele Kwiatka, która w finale pokonała zespół reprezentujący Szkołę Podstawową Weldon School w Dębicy. Trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Dębicy.

Impreza odbyła się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Źródło: https://www.powiatdebicki.pl//aktualnosci/aktualnosci/turniej-pilki-siatkowej-nauczycieli-powiatu-debickiego-2023,art-2820