Targi z okazji dnia Wellness&Beauty

Zapraszamy na targi z okazji Światowego Dnia Wellness&Beauty 

11.06.2023
15.30

Na warsztaty piękna zaprosi Wiola Kmiecik. Pomoże spakować Wam kuferki najlepszymi na świecie kosmetykami. Na spotkaniu dobierzesz pielęgnację do Twojego rodzaju skóry i idealny podkład a do tego „róż, tusz i już” i wszystko będziesz mogła zakupić na miejscu i używać w swojej łazience każdego dnia.

Beata Szumowicz zadba o Waszą sylwetkę dzięki nowoczesnej technologii EMSlim. Ten nowoczesny, elektromagnetyczny stymulator mięśni doskonale modeluje sylwetkę, spala tłuszcz i rzeźbi mięśnie. Dodatkowo wykona drenaż limfatyczny, znany też jako masaż limfatyczny, to metoda terapii uciskowej polegająca na masażu ciała. Ma na celu pobudzenie krążenia krwi i limfy, co pozwala zredukować obrzęki i widoczność cellulitu, a także sprawić, że skóra stanie się bardziej jędrna.

Dietetyk Bonne Sante Dębica – Gabinety Dietetyczne, przygotuje degustację soków wspierających zdrowie organizmu; soków wpływających na kondycję skóry, udzieli cennych porad żywieniowych, wręczy ciekawe przepisy na zdrowe i smaczne wiosenne dania, przekaże specjalne materiały edukacyjne by jednostek chorobowych, przekaże zalecenia urodowe.
Konsultacje porady żywieniowe pozwolą zwrócić uwagę na istotę dbania o zdrowy styl życia – korzystając ze specjalnie opracowanych materiałów. Przy stoisku zostanie również zorganizowany konkurs, w którym główną nagrodą będzie miesięczna kuracja dietetyczna o wartości 330 zł. Dodatkowo każdy z uczestników, który skorzysta z porad dietetyka otrzyma specjalne upominki (m. in. deski do krojenia, kubki, wagi kuchenne, skakanki)..

Dominika Sowa-Kuciemba zaprezentuje produkty WellU.
Preparaty tworzone przez WellU są cenione nie tylko przez profesjonalistów i konsumentów, ale również przez jury branżowych konkursów za ekskluzywność, synergię składników aktywnych i niepowtarzalny asortyment o szerokim spektrum działania. Innowacyjne receptury pielęgnacyjne kosmeceutyków Larens były wielokrotnie nagradzane w Polsce i w Europie.
Suplementy na bazie kolagenu liofilizowanego wspierające układ chrzęstno-kostny, stawy oraz skórę. Żele peptydowe. Białka aktywne biologicznie na problemy skórne oraz pielęgnacyjną kolorówkę.

Pani Monika Banaś podzieli się wiedzą na temat produktów na bazie aloesu firmy Forever Living Products. Zapoznasz się ze zdrowym stylem życia, poznasz podstawy suplementacji i dowiesz się jak wzmocnić organizm.
Forever działa w ponad 170 krajach. Poleca produkty na bazie aloesu bezpośrednio od rolnika, ze szczególną dbałością o jakość tych produktów, o czym świadczą liczne certyfikaty i nagrody.

W dotyku – Aromatouch by Rati wprowadzi Was w błogi stan, przy użyciu techniki masażu AromaTouch (by DoTerra). Delikatny dotyk i każdy ze stosowanych w trakcie zabiegów olejków i mieszanek przynosi efekty na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Masaż działa relaksującego, stymulująco na odporność, przeciwbólowo oraz harmonizująco.

Jolanta Augustyn, przedstawicielka INSWAY zaprosi Was na elektroniczną diagnostyką organizmu – biorezonans. To nowe osiągnięcie w dziedzinie medycyny, które wychodzi naprzeciw potrzebie wczesnego wykrywania zaburzeń i dysfunkcji organizmu, które potencjalnie mogą przerodzić się w chorobę.

ATUT Kobiety – Profesjonalny Brafitting, Pani Anna Kania pomoże Wam dobrze dobrać biustonosz aby podkreślił atuty sylwetki. Zapozna z modelami biustonoszy. Otrzymacie również bony z rabatami na zakup biustonoszy.

WSTĘP WOLNY.

Serdecznie zapraszamy

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/targi-z-okazji-dnia-wellnessbeauty-3341.html