W niedzielę targi z okazji Światowego Dnia Wellness&Beauty!

 Latoszyn Zdrój, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, oraz Gmina Dębica zapraszają na targi z okazji Światowego Dnia Wellness&Beauty. Wydarzenie już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca o godz. 15.30. Wstęp wolny!

  • Na warsztaty piękna zaprosi Wiola Kmiecik. Pomoże spakować Wam kuferki najlepszymi na świecie kosmetykami. Na spotkaniu dobierzesz pielęgnację do Twojego rodzaju skóry i idealny podkład a do tego „róż, tusz i już” i wszystko będziesz mogła zakupić na miejscu i używać w swojej łazience każdego dnia.
  • Beata Szumowiczzadba o Waszą sylwetkę dzięki nowoczesnej technologii EMSlim. Ten nowoczesny, elektromagnetyczny stymulator mięśni doskonale modeluje sylwetkę, spala tłuszcz i rzeźbi mięśnie. Dodatkowo wykona drenaż limfatyczny, znany też jako masaż limfatyczny, to metoda terapii uciskowej polegająca na masażu ciała. Ma na celu pobudzenie krążenia krwi i limfy, co pozwala zredukować obrzęki i widoczność cellulitu, a także sprawić, że skóra stanie się bardziej jędrna.
  • Dietetyk Bonne Sante Dębica – Gabinety Dietetyczne, przygotuje degustację soków wspierających zdrowie organizmu; soków wpływających na kondycję skóry, udzieli cennych porad żywieniowych, wręczy ciekawe przepisy na zdrowe i smaczne wiosenne dania, przekaże specjalne materiały edukacyjne by jednostek chorobowych, przekaże zalecenia urodowe. Konsultacje porady żywieniowe pozwolą zwrócić uwagę na istotę dbania o zdrowy styl życia – korzystając ze specjalnie opracowanych materiałów. Przy stoisku zostanie również zorganizowany konkurs, w którym główną nagrodą będzie miesięczna kuracja dietetyczna o wartości 330 zł. Dodatkowo każdy z uczestników, który skorzysta z porad dietetyka otrzyma specjalne upominki (m. in. deski do krojenia, kubki, wagi kuchenne, skakanki).
  • Dominika Sowa-Kuciemba zaprezentuje produkty WellU. Preparaty tworzone przez WellU są cenione nie tylko przez profesjonalistów i konsumentów, ale również przez jury branżowych konkursów za ekskluzywność, synergię składników aktywnych i niepowtarzalny asortyment o szerokim spektrum działania. Innowacyjne receptury pielęgnacyjne kosmeceutyków Larens były wielokrotnie nagradzane w Polsce i w Europie. Suplementy na bazie kolagenu liofilizowanego wspierające układ chrzęstno-kostny, stawy oraz skórę. Żele peptydowe. Białka aktywne biologicznie na problemy skórne oraz pielęgnacyjną kolorówkę.
  • Pani Monika Banaś podzieli się wiedzą na temat produktów na bazie aloesu firmy Forever Living Products. Zapoznasz się ze zdrowym stylem życia, poznasz podstawy suplementacji i dowiesz się jak wzmocnić organizm. Forever działa w ponad 170 krajach. Poleca produkty na bazie aloesu bezpośrednio od rolnika, ze szczególną dbałością o jakość tych produktów, o czym świadczą liczne certyfikaty i nagrody.
  • W dotyku – Aromatouch by Ratiwprowadzi Was w błogi stan, przy użyciu techniki masażu AromaTouch (by DoTerra). Delikatny dotyk i każdy ze stosowanych w trakcie zabiegów olejków i mieszanek przynosi efekty na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Masaż działa relaksującego, stymulująco na odporność, przeciwbólowo oraz harmonizująco.
  • Jolanta Augustyn, przedstawicielka INSWAY zaprosi Was na elektroniczną diagnostyką organizmu – biorezonans. To nowe osiągnięcie w dziedzinie medycyny, które wychodzi naprzeciw potrzebie wczesnego wykrywania zaburzeń i dysfunkcji organizmu, które potencjalnie mogą przerodzić się w chorobę.
  • ATUT Kobiety – Profesjonalny Brafitting, Pani Anna Kania pomoże Wam dobrze dobrać biustonosz aby podkreślił atuty sylwetki. Zapozna z modelami biustonoszy. Otrzymacie również bony z rabatami na zakup biustonoszy.