Sukcesem uczniów ze SP w Dębowej zakończył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się w SP w Dęborzynie.
Turniej rozpoczął się od uczczenia minutą ciszy pamięci zmarłego ś.p. Leszka Prokuskiego – wybitnego trenera t. stołowego i nauczyciela tejże szkoły.
Wyniki przeprowadzonych rozgrywek:
Dziewczęta
GRUPA
1
2
3
4
PKT
Wygrane sety
Miejsce
1
SP nr 1 Jodłowa
x
2:3
0:3
3:2
1
5 – 8
III
2
SP nr 2 Jodłowa
3:2
x
0:3
1:3
1
4 – 8
IV
3
SP Dębowa
3:0
3:0
x
3:0
3
9 – 0
I
4
SP 3 Jodłowa
2:3
3:1
0:3
x
1
5 – 7
II
Klasyfikacja Końcowa:
1. SP Dębowa /Barbara Bałucka i Julia Potocka/
2. SP 3 Jodłowa /Justyna Studniarz i Justyna Kos/
3. SP 1 Jodłowa /Karolina Tarasek i Natalia Mokrzycka/
4. SP 2 Jodłowa /Kinga Kaczka i Faustyna Niegos/
Chłopcy
GRUPA
1
2
3
4
5
PKT
Wygrane sety
Miejsce
1
SP nr 1 Jodłowa
x
2:3
1:3
1:3
3:1
1
7 -10
III
2
SP nr 2 Jodłowa
3:2
x
0:3
0:3
2:3
1
5 – 11
IV
3
SP nr 3 Jodłowa
3:1
3:0
x
0:3
3:0
3
9 – 4
II
4
SP Dębowa
3:1
3:0
3:0
x
3:0
4
12 – 1
I
5
SP Dęborzyn
1:3
3:2
0:3
0:3
x
1
4 – 11
V
Klasyfikacja Końcowa:
1. SP Dębowa /Krystian Kawalec i Fabian Niziołek/
2. SP 3 Jodłowa /Patryk Filipak i Kamil Niemiec/
3. SP 1 Jodłowa /Bartłomiej Czarnawski i Jakub Kos/
4. SP 2 Jodłowa /Norbert Mikrut i Mirus/
5. SP Dęborzyn /Konrad Gągała i Jakub Wójcik/





