[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Turniej Tenisa Stołowego w Pustyni

Turniej Tenisa Stołowego w Pustyni

[adrotate group="5"]
W imieniu Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Pustyni zapraszamy na Pierwszy Amatorski Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa, który odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 9:00 w sali sportowej Zespołu Szkół w Pustyni.
Zawody mają na celu integrację oraz mała rywalizację sportową mieszkańców sołectwa Pustynia oraz okolicznych sołectw. W zależności od liczby oraz wieku uczestników zostaną utworzone dwie kategorię wiekowe.
Preferowane zapisy w formie SMS na nr 695967028 lub wiadomość na priv (w teści imię i nazwisko oraz wiek).

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/turniej-tenisa-stolowego-w-pustyni-4508.html

[adrotate group="10"]