Szczepienia przeciw Covid-19. Rusza rejestracja seniorów oraz infolinia w sprawie transportu – Serwis informacyjny Miasta Dębica

13 stycznia 2021

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, od 15 stycznia br. rusza rejestracja na szczepienia przeciw Covid-19 dla seniorów, którzy skończyli 80. rok życia. Miasto Dębica uruchamia infolinię dla seniorów w sprawie transportu na szczepienia, dla osób które nie będą miały możliwości samodzielnego dotarcia do punktu szczepień.

15 stycznia ruszy rejestracja na szczepienia dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Potrwa do 21 stycznia 2021 r. Natomiast osoby, które skończyły 70 lat będą mogły rejestrować się na szczepienia od 22 stycznia.

Seniorzy, którzy zarejestrują się na szczepienia przeciw Covid-19, ale nie będą mieli możliwości samodzielnego dotarcia do punktu szczepień, mogą skontaktować się z infolinią Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, gdzie uzyskają informacje w sprawie zorganizowania dla nich transportu. Miasto Dębica planuje organizację transportu dla tych osób, które samodzielnie lub przy pomocy rodziny i innych bliskich osób, nie będą mogły dotrzeć do punktu szczepienia.

Więcej szczegółów będzie można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pod nr tel. 14 681 35 90 w godzinach od 7:30 do 15:30.

Źródło: https://debica.pl/szczepienia-przeciw-covid-19-rusza-rejestracja-seniorow-oraz-infolinia-w-sprawie-transportu/