Stadion w Brzeźnicy ma zadaszone trybuny

Zakończono II etap modernizacji kolejnego boiska sportowego i oddano do użytkowania zadaszenie trybun na boisku sportowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica – LKS Brzeźnica.

Informujemy, że zakończono budowę zadaszenia drugiej trybuny na boisku sportowym w Brzeźnicy, co oznacza, że obiekt teraz posiada dwie w pełni zadaszone trybuny. To ogromny krok naprzód w rozwoju infrastruktury sportowej gminy Dębica i doskonała wiadomość dla wszystkich fanów, którzy chcą dopingować swoją drużynę w komfortowych warunkach.

Jesteśmy dumni z postępów, jakie dokonują się na boisku sportowym LKS Brzeźnica. Budowa oświetlenia, zadaszenie trybun, remont wiat dla zawodników rezerwowych – to wszystko sprawia, że obiekt jest coraz lepiej przystosowany dla kibiców jak i zawodników, zapewniając im wygodę i emocje na odpowiednim poziomie.

Wykonawcą zadaszenia była Firma Wamat sp. z o.o.

Zadaszenie powstało dzięki wsparciu Gminy Dębica. Podziękowania kierujemy również do Rady Gminy Dębica, Radnego Rady Gminy Dębica Pana Jana Halwy oraz działaczy i zawodników klubu LKS Brzeźnica.

Razem możemy więcej

Zdjęcia i tekst: GOSiR Gminy Dębica

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/stadion-w-brzeznicy-ma-zadaszone-trybuny-3344.html