Kolejne boisko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica z oświetleniem

Ruszyły prace projektowe przy budowie oświetlenia boiska sportowego w Pustkowie, będącego w trwałym zarządzie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Obecnie trwa przygotowanie niezbędnej dokumentacji oraz przygotowanie pełnego projektu wraz z całym planowaniem montażu oświetlenia. Prowadzona inwestycja powoli lokalnej drużynie LKS Pustków na organizowanie treningów w godzinach popołudniowych i wieczornych, co ma znaczenie zwłaszcza w porze jesienno-zimowej, gdy dzień jest bardzo krótki.

Budowa oświetlenia na boisku sportowym w Pustkowie to kolejny etap rozbudowy obiektów sportowych będących w zarządzie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Do tej pory do użytku oddano boiska wraz z oświetleniem:

  • Oświetlenie bieżni lekkoatletycznej oraz boiska sportowego w Pustkowie-Osiedlu – inwestycja została zrealizowana w 2019 r., Wykonawcy: Gmina Dębica i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
  • Oświetlenie boiska LKS Brzeźnica – inwestycja zrealizowana w 2019 r. ze środków pozyskanych od Sponsora; serdeczne podziękowania dla Zarządu oraz Zawodników Klubu LKS Brzeźnica za zaangażowanie w prace prowadzone na obiekcie.
  • Oświetlenie boiska MULKS Pustynia – inwestycja zrealizowana w 2020 r.; serdeczne podziękowania dla Zarządu MULKS Pustynia za pozyskanie Sponsorów oraz przeprowadzenie prac modernizacyjnych na obiekcie.
  • Oświetlenie Boiska LKS Pustków – inwestycja w trakcie realizacji, etap przygotowania dokumentacji do wykonania; serdeczne podziękowania dla Zarządu Klubu LKS Pustków za pozyskanie Sponsorów, którzy umożliwią modernizację obiektu. Planowane zakończenie prac to I kwartał 2021 r.