Spotkanie z „Bike Brothers” w Nagawczynie

reklama

W dniu 13.05.2019r w Domu Kultury w Nagawczynie odbyło się spotkanie Stowarzyszenia "Bike Brothers" z najmłodszymi mieszkańcami Sołectwa.

 Zgromadzona młodzież miała okazję zapoznać się ze sportową działalnością grupy, oglądnąć prezentację multimedialną reklamującą rowerowe sporty wyczynowe.

Największą atrakcją cieszyły się prezentowane rowery, które można było testować. Wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z fachowych porad, zadać indywidualne pytania i uzyskać informację na temat przyłączenia się do grupy "Bike Brothers". Młodzież dowiedziała się również jak należy bezpiecznie jeździć i jakie rodzaje kasków  zapewniają bezpieczeństwo. 

Jazda na rowerze, to doskonały sposób spędzania wolnego czasu, który dodatkowo korzystnie wpływa na zdrowie, wzmacnia mięśnie, redukuje wagę, odpręża i relaksuje. 

Na ręce prezesa Stowarzyszenie Stowarzyszenie "Bike Brothers" Pana Piotra Wojtaszka składamy serdeczne podziękowania za poświęcony czas, podzielenie się swoją pasją. Informacje na temat Stowarzysznia  "Bike Brothers" można uzyskać pod adresem: https://www.facebook.com/bikebrothersdca/

 Organizatorem spotkania był Ruch Społeczny "Razem dla Nagawczyny"

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/spotkanie-z-bike-brothers-w-nagawczynie-805.html