Śnieżka Czad Festiwal zagra z Fundacją DKMS

Czas do rozpoczęcia tegorocznej edycji Śnieżka Czad Festiwal, muzycznego święta na zakończenie lata, biegnie coraz szybciej. W ostatni weekend sierpnia na scenie pojawi się mnóstwo znanych zespołów. Na festiwalu „zagra” także gość specjalny – Fundacja DKMS, która będzie rejestrowała potencjalnych dawców szpiku. Każdy z uczestników wydarzenia może włączyć się do tej szczytnej inicjatywy!
W tym roku Śnieżka Czad Festiwal zagra już po raz drugi. W ostatni weekend sierpnia Straszęcin k. Dębicy przez dwa dnia stanie się muzyczną stolicą Polski. Na scenie wystąpią m.in.: Sabaton, Jaya The Cat, Coma, IRA, TSA, Strachy Na Lachy, Dżem czy Happysad. Podkarpacki festiwal, którego sponsorem głównym jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, to nie tylko okazja do doskonałej zabawy na zakończenie lata, lecz także pomocy innym.
Podczas trwania Śnieżka Czad Festiwal Fundacja DKMS będzie rejestrować potencjalnych dawców szpiku oraz komórek macierzystych. Wśród muzycznych wrażeń warto wygospodarować chwilę, aby wesprzeć inicjatywę. Zapisanie się do bazy trwa zaledwie kilka minut, a dla innych nasze wsparcie może być szansą na całe życie. To doskonała okazja do czadowej pomocy!
Zapraszamy do udziału w Śnieżka Czad Festiwal i włączenia się do akcji Fundacji DKMS.

Informacje o festiwalu można znaleźć na stronie internetowej: http://czadfestiwal.pl/ oraz na Facebook’u: https://www.facebook.com/CzadFestiwal