Seniorzy 2 razy wygrywają w Oświęcimiu, dzieci rozegrały turniej w Dębicy

reklama

Poniedziałek, 07 Styczeń 2019

6 punktów z wyjazdowego weekendu do Oświęcimia przywiozła seniorska drużyna UKH Dębica.

W sobotnim meczu dębickie UKH pokonało oświęcimskie UKH 4:6, bramki odpowiednio zdobyli: Pelarczyk, Bryk, Kopyściański, Zawiła, Bryk, Bryk, który zanotował kolejnego w sezonie Hattricka. Pierwsza tercja zakończyła się prowadzeniem gospodarzy, po przerwie druga odsłona meczu zdecydowanie była kontrolowana przez gości, którzy drugą tercję wygrali 0:2. Ostatnia tercja była najbardziej wyrównana, jednak niezawodny Bryk na koniec spotkania dwa razy umieścił gumę w siatce gospodarzy.

UKH Unia Oświęcim – UKH Dębica 4:6 (2:1, 0:2, 2:3)

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się w samo południe i zapowiadało się bardzo ciekawie pomimo chęci gospodarzy na rewanż pod ich dyktando, rzeczywistość okazała się całkiem inna. Wyrównana pierwsza tercja zakończyła się remisem 1:1, kolejne dwie należały już do przyjezdnych. Bramki dla UH Dębica zdobyli: Bryk, Pelarczyk, Pelarczyk, Kuczek, Smagacz, Bryk.

UKH Unia Oświęcim – UKH Dębica 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)

 

W niedzielę w godzinach przedpołudniowych został rozegrany turniej Mini Hokeja w ramach rozgrywek ligowych najmłodszych zawodników trenujących w dębickim klubie. Do Dębicy przyjechały drużyny z Oświęcimia oraz z Krynicy. W turnieju wszyscy byli zwycięzcami i otrzymali pamiątkowe medale, które wręczyła dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy: Renata Baran oraz Wiesław Broda. Szkoła i klub od lat ściśle współpracują tworząc możliwości do rozwoju hokeistek i hokeistów uczęszczających do profilowanych klas sportowych.  

Źródło: UKH Dębica

 

Archiwum newsów

ukh 1

ukh  9 debica

ukh2

ukh 10

ukh   3

Mcg_7611

ukh4

ukh 5 debica

ukh6 debica

ukh 7 debica

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2019/01/seniorzy-2-razy-wygrywaja-w-oswiecimiu-dzieci-rozegraly-turniej-w-debicy