Ruszył nabór wniosków do programu „Moja woda”

reklama

Piątek, 03 Lipiec 2020

W dniu 1 lipca br. ogłoszony został nabór wniosków w ramach programu „Moja woda”, którego celem jest ochrona zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz wykorzystywanie zgromadzonej wody opadowej i roztopowej.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny i realizowany będzie w latach 2020-2024.

Przypominamy, że wnioski można składać do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Rzeszowie w terminie od dnia 01.07.2020 r. do dnia 31.05.2024 r. lub do czasu rozdysponowania puli środków. Więcej informacji można uzyskać na stronie:  https://www.bip.wfosigw.rzeszow.pl/index.php/moja-woda/921-ogloszenie-o-naborze-wnioskow-o-dofinansowanie-w-pp-moja-woda.

Wnioski o dofinansowanie dostępne są po zalogowaniu na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Rzeszowie. Dotacja może wynieść do 80% kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 5000 zł na jedno przedsięwzięcie.

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/07/ruszyl-nabor-wnioskow-do-programu-moja-woda