Czas rozpocząć letnie szaleństwo nad wodą na Kompleksie Basenów Zewnętrznych "NEMO" w Pustkowie-Osiedlu.
24 czerwca będzie oficjalne otwarcie basenu dla wszystkich miłośników wodnych przygód i relaksu. W dniu otwarcia wstęp na basen będzie całkowicie darmowy!
Dla miłośników plażowania przygotowano specjalną plażę palmową, która stworzy idealne miejsce do zabawy.
Zapraszamy do wypróbowania mini parku linowego oraz do strefy hamakowej, gdzie można wypocząć w cieniu drzew i delektować się leniwymi letnimi dniami. Przygotowano trzy wodne zjeżdżalnie, które zapewnią dawkę ekscytacji. Dla fanów sportów plażowych, proponujemy dwa boiska do siatkówki plażowej i jedno do piłki nożnej, gdzie każdy może rozegrać emocjonujące mecze w towarzystwie przyjaciół.
Na terenie kompleksu basenowego czeka stoisko gastronomiczne Firmy Jurkopol, które oferuje smaczne posiłki i orzeźwiające napoje.
Sezon kąpielowy na Kompleksie Basenów Nemo to czas, który warto spędzić z rodziną i przyjaciółmi.
Możesz cieszyć się słońcem, zabawą w wodzie i niezapomnianymi chwilami radości.
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/rozpoczecie-wakacji-i-sezonu-kapielowego-na-nemo-3384.html