Puchar Dębicy 2015 – UKS Morsy na podium

reklama

Już po raz 4 najlepsi łyżwiarze figurowi z całego kraju przyjechali do Dębicy. Wraz z reprezentantami Uczniowskiego Klubu Sportowego „Morsy” rywalizowali w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym o „Puchar Dębicy 2015”. Uczestnicy wysoko postawili poprzeczkę turnieju prezentując na lodzie wysokie umiejętności sportowe. Wprawili licznie zgromadzoną na trybunach lodowiska publiczność w zachwyt i podziw profesjonalnie wykonanymi skokami, piruetami, spiralami oraz podnoszeniami.

Dębiccy sportowcy swój sukces 4 Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym o „Puchar Dębicy 2015” zawdzięczają ciężkim treningom, poświęceniem oraz dużym samozaparciem. Uczniowski Klub Sportowy „MORS” Dębica działa od 2006 roku. Obecnie jest to jedyny klub w województwie podkarpackim, który uczy dzieci i młodzież łyżwiarstwa figurowego. W klubie trenuje ponad 40 zawodników. Niektórzy z nich mogą się już pochwalić licznymi sukcesami zdobytymi na pokazach oraz zawodach łyżwiarskich w Polsce i za granicą.

Zawody odbyły się dzięki pomocy sponsorów:

Urząd Miasta,   MOSIR,   Urząd Powiatowy, Urząd Marszałkowski,   Polski Związek Łyżwiarstwa Fiurowego,  Fundacja Śnieżka TWOJA SZANSA,  CAN-PACK S.A.,   PPHU DEMA ,    Prografix ,    DARKO,       Agregaty PEX-POL,    Firma Oponiarska Dębica S.A. ,  Zakład ” Mięsny „NOWY MAXPOL, księgarnia Skarbnica ,   PZU,    PBS,  Bank Spółdzielczy,    ING,     Piekarnia   BISPOL ,  Przedsiębiorstwo Mięsne – Batista , Bank- Pekao