Przed nami ostatnie w tym sezonie Jarmarki – Serwis informacyjny Miasta Dębica

12 października 2023

Ikonka głośnikaPrzeczytaj

Loading…

W najbliższą sobotę (14 października) odbędą się na dębickim Rynku ostatnie w tym roku Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci”. Będzie można zaopatrzyć się w tradycyjne jadło, produkty rękodzielnicze oraz antyki.

Wracają Jarmarki

Na szóste jarmarki na Rynek mają zjechać wystawcy z południowej Polski. Od godz. 8:00 dębiczanie będą mogli kupić m.in. chleb, sery z mleka owczego i koziego oraz miód. Nie zabraknie także stoisk skierowanych do koneserów antyków i staroci. Stoiska będą czynne do godz. 13:00.

Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz „Dembicka Giełda Staroci” w tym roku odbywały się od maja do października, w każdą drugą sobotę miesiąca na dębickim Rynku.

Rezerwacji miejsc należy dokonać telefonicznie lub mailowo u organizatora: tel. (14) 6838-212, (14) 6838-211; e-mail: jarmarki@umdebica.pl

Dębiczan zapraszamy także na Jarmark Jadwiżański, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w sali gimnastycznej Miejskiego Zarządu Oświaty przy ul. Cmentarnej w godzinach od 10:00 do 15:00.

Źródło: https://debica.pl/przed-nami-ostatnie-w-tym-sezonie-jarmarki/