Powiat nagrodził samorządy, kluby, szkoły i zawodników za ich sportowe sukcesy

25 listopada br. nagrody z rąk Starosty Powiatu Dębickiego oraz przedstawicieli powiatowej rady i starostwa odebrali samorządowcy, dyrektorzy szkół, nauczyciele, organizatorzy sportu, trenerzy i zawodnicy. To podziękowanie za ich wysiłek i znaczące sukcesy.

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2021/2022 odbyło się w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy. Uroczystość zorganizowano, aby docenić zaangażowanie oraz inicjatywę osób, które wspierają rozwój i promocję sportu ziemi dębickiej.

Praca i sukcesy wszystkich wyróżnionych sprawiły, że Powiat Dębicki zdobył w 2022 r. II miejsce w województwie podkarpackim w klasyfikacji powiatów za realizację programu Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Gmina Dębica nagrodzona została III miejscem w powiatowym współzawodnictwie sportowym w kategorii Ogólnej Klasyfikacji Gmin za rok szkolny 2021/2022.

Wydarzenie uświetniły występy dwóch utalentowanych tancerek z Mistrzowskiej Szkoły Tańca i Ruchu SOUL DANCE w Dębicy: Nadii Śliwy oraz Karoliny Olszewskiej. Obie młode artystki są wielokrotnymi mistrzyniami Polski, Europy i świata.

źródło: https://powiatdebicki.pl/powiat-nagrodzil-samorzady-kluby-szkoly-i-zawodnikow-za-ich-sportowe-sukcesy,art-2808

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/powiat-nagrodzil-samorzady–kluby–szkoly-i-zawodnikow-za-ich-sportowe-sukcesy-3001.html