POWIAT DĘBICKI w roli głównej – weź udział w konkursie fotograficznym!

reklama

camera-16048 19201 kwietnia 2017 r. rusza konkurs fotograficzny „POWIAT DĘBICKI w roli głównej”, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz firmę Kronospan HPL Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu. Przedsięwzięcie ma na celu stworzenie zbioru zdjęć zabytków, wydarzeń, ludzi i ich pasji oraz ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc ziemi debickiej. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby powyżej 18 roku życia. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Konkurs obejmuje cztery kategorie:
1.    „POWIAT DĘBICKI – okiem turysty” – zabytki architektury, atrakcje turystyczne,
2.    „POWIAT DĘBICKI – kraina twórczego stylu życia” – ludzie i ich pasje, wydarzenia kulturalne i sportowe, grupy osób aktywnych w powiecie,
3.    „POWIAT DĘBICKI – innowacyjny i industrialny” – nowoczesna infrastruktura budowlana i komunikacyjna, kreatywność w biznesie, rozwój i inwestycje,
4.    „POWIAT DĘBICKI – alternatywny i nieznany” – kategoria „dowolna”, miejsca nieznane, warte pokazania, zadziwiające.Na zwycięzców każdej kategorii czekają nagrody pieniężne: za I miejsce – 700 zł, II miejsce – 600 zł, a za III miejsce – 400 zł. Fotografie (w dużym formacie) zostaną również wyeksponowane w miejscach publicznych powiatu dębickiego.

Zdjęcia należy dostarczyć na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica do dnia 30 czerwca 2017 roku. Zapraszamy do udziału!

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

źródło: Powiat Dębica